Eibach Pro-Lift Kit for 03-09 Lexus GX470 (Front and Rear Springs) - 2.0in Front / 2.2in Rear | E30-59-005-01-22
Read Product Details
Free Shipping
Part# E30-59-005-01-22
*Please verify this item will fit your car. UroTuning does not list fitment vehicles for this item.
In Stock In Stock
Item is IN STOCK, order now and will ship out within 1 business day!
Dropship Direct Ship
This product will ship direct from our supplier. Availability is subject to suppliers stock.
Earn Rewards! +2450 Points
Support Icon
  • 2.0 - 2.75" Front Lift Springs for various applications